Avarinis durų atrakinimas

Avarinis durų atrakinimas Kaune ir Kauno rajone

durų atrakinimas

Avarinis durų atrakinimas atliekamas:

  • pametus buto ar namo raktus
  • sugedus spynai
  • užsitrenkus durims
  • nulūžus raktui spynoje
  • po nesėkmingo bandymo laužti spyną

Galime atlikti avarinį buto ar namo durų atidarymą, avariniu būdu atrakiname garažų bei gamybinių patalpų duris.

Avariniu būdu atrakindami spynas stengiamės padaryti kuo mažiau žalos atrakinamoms durims ir jų spynai, stengiamės išsaugoti originalią durų spyną ir keisti tik sugedusius jos elementus. Avarinio durų atrakinimo kaina priklauso nuo atrakinamų durų ir jose sumontuotos spynos ar spynų konfigūracijos. Prieš atliekant avarinį durų atrakinimą darbų kaina derinama su klientu individualiai. Dažniausiai pasitaikantis avarinis durų atrakinimo atvejis tai šeimininkams pametus buto ar namo durų raktus. Pametus raktus avariniu būdu atrakinamos durys specialiais įrankiais be žalos durims ar spynai. Po tokio avarinio atrakinimo buto ar namo šeimininkas toliau gali naudotis kitais tos pačios spynos raktais, ar saugumo sumetimai keisti tik spynos šerdelę.

Daugiau laiko reikalauja avarinis durų atrakinimas sugedus spynai, šiuo atveju gali tekti pažeisti durų spyną, nes dėl neveikiančio durų spynos mechanizmo atrakinti durų specialiais įrankiais tiesiog nėra galimybės. Po avarinio atrakinimo sugedusią durų spyną tenka keisti arba remontuoti. Dažnas spynos gedimas, tai spynoje nulūžęs raktas, dėl kurio netinkamos padėties nėra galimybės atrakinti durų. Rakto likučiai iš spynos pašalinami specialiais įrankiais be žalos spynai ar durims, tuomet avariniu būdu atrakinamos durys ir buto ar namo šeimininkai vėl gali patekti į patalpas.

Avariniu būdu atrakinus duris dažnai reikia keisti ar taisyti spyną. Jei avarinis atrakinimas buvo atliekamas dėl spynoje nulaužto rakto, tenka iš spynos šalinti jo likučius ir pasirūpinti nauju raktu. Visais šiais klausimais mes pasiruošę Jums padėti ir po avarinio durų atrakinimo esant poreikiui galėsime pakeisti durų spyną.

Operatyviai atvykstame į vietą ir atrakiname duris be pažeidimų!
Kauno mieste atvykstame per 20 minučių!