Automobilių raktų gamyba

Automobilių raktų gamyba

Galime pagaminti rakto dublikatą pagal nuotrauką ar rakto kodą. Atliekame automobilių raktų programavimą “pririšimą” prie automobilio. Pagamintas raktas pririšamas prie automobilio į automobilio valdymo bloką įrašant informaciją apie naują elektroninį raktą. Naujai pagamintas raktas leidžia užvesti automobilį taip, lyg būtų naudojamas originalus gamintojo raktas. Jei turite tik vieną automobilio raktą rekomenduojame pasigaminti rakto dublikatą. Turėdami automobilio rakto dublikatą sutaupysite pinigų pametę ar nulaužę pagrindinį raktą, nes nereikės keisti automobilio spynelės ar gaminti automobilio rakto pagal automobilio spynelę. Turėdami automobilio rakto dublikatą išvengsite ir avarinio automobilio atrakinimo, nes iš namų pasiimti rakto dublikatą bus pigiau nei pasinaudoti automobilio atrakinimo paslauga.

 • Automobilių raktai gaminami iš gamintojo sertifikuotų ruošinių
 • Galime pagaminti automobilio raktus pagal automobilio spyną
 • Programuojamų automobilių raktų gamyba
 • Automobilių raktų su imobilaizeriu gamyba
 • Automobilių raktų korpusų keitimas
 • Automobilių raktų baterijų keitimas

automobilių raktų gamyba

Gaminame raktus motociklams, žemės ūkio technikai, vandens transporto priemonėms.

Automobilių raktų taisymas

Kartais turimas automobilio raktas puikiai rakina, bet ne kaip atrodo. Mes galime padėti ir pakeisti jūsų turimo automobilio rakto korpusą ar mygtukus. Tikrai nereikia laukti kol automobilio rakto korpusas taps nesandarus ir per susidėvėjusių mygtukų membraną į rakto vidų pateks drėgmė ir nešvarumai. Nesandarus automobilio rakto korpusas, didelių problemų pradžia, į rakto vidų patekusį drėgmė sukelia elektronikos komponentų koroziją kol vieną dieną toks raktas nebereaguoja į mygtukų paspaudimą ir jums nepavyksta atrakinti automobilio. To pasėkoje gali tekti kviesti avarinio automobilio atrakinimo meistrą, kuris atrakins automobilį avariniu būdu. Drėgmės ir korozijos sugadintas raktas apsunkins rakto dublikato gaminimą, tokia paslauga gali būti labai brangi arba gali tekti užsakinėti naują raktą tiesiai iš automobilio gamintojo, tai dažniausiai kainuoja labai brangiai ir užtrunka kelias savaites. Norėdami išvengti tokių rūpesčių, pasirūpinkite savo automobilio raktais jau dabar! Jei jūsų automobilio raktas susidėvėjo mes galime jums padėti, galime:

 • pakeisti jūsų automobilio rakto korpusą nauju
 • pakeisti automobilio rakto mygtukus
 • perlituoti korozijos pažeistus ar sugadintus elektronikos komponentus
 • pagal turimą seną raktą pagaminti naują rakto dublikatą
 • pakeisti sulankstytą ar sulūžti grasinančią rakto geležtę
 • pakeisti automobilio rakto bateriją

Keičiame visų automobilio markių raktų baterijas, jums nereikės bandyti atidaryti rakto korpuso rizikuojant jį sulaužyti. Mes žinome kaip atidaryti visų markių automobilių raktų korpusus ir turime visų rūšių baterijų, todėl jums nereikės rūpintis, mes tiesiog pakeisime jūsų automobilio rakto bateriją. Jei planuojate tolimą kelionę, o kada automobilio rakte paskutinį kartą buvo keista baterija neatsimenate, geriau tai padarykite prieš kelionę ir išvenkite papildomų rūpesčių.

Raktų gamyba ir taisymas Kaune

VASAROS LAIKOTARPIU NEDIRBAME

 Darbo laikas I-VII 7-21 VAL.