Avarinis automobilio užvedimas

Avarinis automobilio užvedimas Kauno mieste ir rajone

RaktuDirbtuves.lt  klientams teikia avarinio automobilio užvedimo paslaugas

Avarinis automobilių užvedimas atliekamas jei:

  • nusėdo automobilio akumuliatorius
  • jei sulūžo automobilio spynelė
  • jei užvedimo spynelėje nulūžo raktas
  • jei sugedo automobilio imobilaizeris
  • jei buvo pamestas ar sugadintas rakte esantis transponderio čipas
  • jei buvo pamestas automobilio užvedimo raktas
Avarinis automobilio užvedimas leidžia išvengti labai brangaus automobilio transportavimo ant platformos į paskirties vietą. Avariniu būdu užvedus automobilį galėsite toliau tęsti kelionę ir su automobiliu nuvykti į paskirties vietą ar remonto dirbtuves. RaktuDirbtuves.lt taip pat teikia automobilių raktų gamybos paslaugas ir atlieka avarinį automobilio atrakinimą.

Jei norite apsisaugoti nuo avarinio automobilio užvedimo pametus automobilio raktą, pasigaminkite rakto dublikatą jau dabar. Automobilio rakto dublikatas suteiks jums papildomą apsaugą pametus raktus, juk tereikės nuvykti į namus ir pasiimti automobilio raktą. Jei turite automobilio rakto dublikatą, perduokite jį artimam žmogui, kuris galėtų operatyviai privažiuoti jei jūs pamesite raktą. Rakto dublikato turėjimas palengvina automobilių pasidalinimą tarp sutuoktinių, kiekvienas sutuoktinis kiekvieną šeimos automobilį rakina savo raktu. Asmeninis šeimos automobilio rakto turėjimas kiekvienam šeimos nariui, ne prabanga, o būtinybė ir didelis patogumas. Vienam iš šeimos narių pametus automobilio raktą, kitas galės greitai atvykti ir atrakinti automobilį, taip sutaupysite pinigų ir laiko.Jei neturite automobilio rakto dublikato gali tekti pasinaudoti mūsų teikiamomis avarinio atrakinimo ar avarinio automobilių užvedimo paslaugomis. Avarinio automobilių atrakinimo ir užvedimo paslaugos teikiamos Kauno mieste ir rajone.

Kita dažna automobilio neužsivedimo problema – nusėdęs akumuliatorius. Avarinio automobilių užvedimo paslauga nusėdus akumuliatoriui teikiama pakeičiant jūsų automobilio akumuliatorių kitu, su kuriuo važinėsite, kol bus pakrautas jūsų automobilio akumuliatorius. Avarinis automobilio užvedimas pakeitus akumuliatorių atliekamas per kelias minutes ir jūs iškart galėsite tęsti kelionę. Ši paslauga sutaupys jums laiko ir apsaugos nuo papildomų rūpesčių, o jei jūsų automobilio akumuliatorius nebegali būti naudojamas mes pasirūpinsime nauju.

Avarinis automobilio užvedimas nulūžus raktui ar sugedus užvedimo spynelei tai problema, kurios dažniausiai nepavyksta išspręsti savarankiškai. Užvedimo spynelėje nulūžusi raktą ar jo dalį reikia pašalinti specialių įrankių pagalba, tai kruopštumo ir tam tikrų gebėjimų reikalaujantis darbas. Avarinis užvedimas galimas ir sulūžus užvedimo spynelei, tuomet raktas laisvai sukasi, bet automobilis neužsiveda. Toks spynelės gedimas dažnai nutinka sper staižiai pasukus užvedimo spynelės raktą, kuris dėl vairo blokiruotės neleidžia laisvai pasisukti spynelės cilindrui. Tokiu atveju avarinis užvedimas galimas tik išardžius vairo konsolės apdailos elementus ir pasiekus patį užvedimo spynelės mechanizmą.

Dažna automobilio neužsivedimo problema – imobilaizerio gedimas. Imobilaizeris –  tai specialus prietaisas leidžiantis automobilį užvesti tik tuo raktu, kuris turi specialų čipą, dar vadinamą transponderiu. Automobilio valdymo bloke yra saugoma informacija apie šiuos čipus, o įkišus raktą į užvedimo spynelę, valdymo blokas nuskaito čipo informaciją ir leidžia užvesti automobilį arba ne. Net jei turite automobilio rakto dublikatą, tai gali būti raktas be imobilaizerio čipo ir juo galėsite tik atrakinti automobilio dureles, bet ne užvesti automobilį. jei automobilio neužsivedimo priežastis imobilaizerio problemos – mes jas išspręsime.

Jei neužsiveda jūsų automobilis, skambinkite 864133133 visą parą! Avarinio užvedimo paslauga teikiama Kauno mieste ir rajone.