Avarinis automobilio atrakinimas

Avarinis automobilio atrakinimas Kauno mieste ir rajone

Avarinis automobilio atrakinimas atliekamas jei:

  • automobilyje užtrenkėte raktus
  • nusėdo automobilio akumuliatorius
  • nepavyksta atrakinti automobilio signalizacijos pulteliu
  • sugadinta automobilio durų spynelė
  • užvestame automobilyje suveikė centrinis užraktas
  • durų spynelėje nulūžo raktas
Avarinis automobilio atrakinimas atliekamas be žalos automobiliui, dažniausiai tiesiog specialiais įrankiais atrakinama automobilio spynelė. Jei į automobilį nepavyksta patekti dėl spynelėje nulūžusio rakto, pirmiausia pašalinami rakto likučiai ir specialiais įrankiais atrakinamos automobilio durys. Jei į automobilį nėra galimybės patekti nes pamesti raktai, durys gali būti atidaromos specialių įrankių pagalba.

Jei pametėte automobilio raktus tikriausiai reikės ne tik avarinio automobilio atrakinimo paslaugos, bet ir pagalbos užvedant automobilį ir gaminant naujus raktus pagal jūsų automobilio spynelę. Dėl visų šių problemų mes galime jums padėti, atvyksime į vietą per 20 minčių (Kauno mieste), atrakinsime automobilį, o jei viduje nebus paliktų raktų padėsime jį užvesti avariniu būdu. Pagal jūsų automobilio spynelę pagaminsime naujus raktus ir pririšime juos prie jūsų automobilio. Nauji raktai, tai ne tik metalinės geležtės automobilio durų atidarymui, bet ir sudėtingas elektronikos įrenginys, leidžiantis automobilį užvesti tik automobilio valdymo bloke suprogramuotais raktais. Mes atliksime naujų raktų programavimą, kad jais galėtumėte užvesti savo automobilį taip, lyg tai būtų originalūs gamintojo raktai. Naujų raktų gamyba dažnai užtrunka kelias valandas ir jau tą pačią dieną galėsite džiaugtis nauju automobilio raktu po avarinio automobilio atrakinimo. Dažnai būna ir taip, kad automobilio negalite atrakinti dėl nusėdusios automobilio rakto baterijos, tuomet automobilio atrakinimas bus paprastas, tiesiog pakeisime automobilio rakto bateriją ir vėl galėsite patekti į savo automobilį.

avarinis automobilio atrakinimas

Jei negalite patekti į savo automobilį, skambinkite 864133133 ir atvykę į vietą padėsime vėl patekti į automobilį!

Raktų dirbtuvės taip pat teikia visų markių automobilių raktų gamybos paslaugas ir avarinio automobilio užvedimo paslaugas, todėl atrakinę automobilį taip pat galėsime padėti jį užvesti ar pagaminti prarastus raktus pagal automobilio spynelę.

Avarinio automobilio atrakinimo paslaugos teikiamos Kauno mieste ir rajone.